volejbal Čadca - udalosti

11. kolo

Kadetky
Kadetky privítali doma suseda v tabuľke – družstvo Zvolena. Vo Zvolene sme odohrali vyrovnané zápasy 2:3 a 2:3 a preto sme očakávali podobný priebeh aj doma. Bohužiaľ v celom prvom zápase sme nenašli recept na dobre podávajúce hosťujúce hráčky, keď sme nedokázali spracovať príjem podania. Navyše sme mali neúčinný útok, Zvolenské hráčky vychytali v poli veľa lôpt. Na sieti sme nedokázali ubrániť ich jedinú smečujúcu hráčku. Na mdlý výkon našich sa čiastočne podpísala únava zo sobotného cestovania na zápas v Rimavskej Sobote.
Druhý zápas sme začali zlepšeným výkonom a boli sme to my, kto diktoval tempo v prvom sete. Od polovice druhého setu však naša hra postupne dostávala trhliny a výkon upadol do priemeru prvého zápasu. Družstvo Čadce pokleslo v tabuľke na 7. miesto.
Čadca – Zvolen 0:3 (17:25, 18:25, 19:25) a 1:3 (25:21, 25:18, 25:15, 25:15)

Staršie žiačky
Staršie žiačky vycestovali za svojim súperom do Rimavskej Soboty. Domáce družstvo sme predčili vo všetkých herných činnostiach a o našom víťazstve nebolo od začiatku žiadnych pochýb. Čadčianky napriek únavnej 3,5 hod. ceste pôsobili sviežejším dojmom ako domáce hráčky. Výsledkom boli bezproblémové víťazstvá v oboch zápasoch, pričom v druhom sete druhého zápasu sme dali súperovi takmer kanára. Družstvo Čadce si tak udržalo vedúce postavenie s 9-bodovým náskokom pred Prievidzou.
Rimavská Sobota - Čadca 0:3 (13:25, 16:25, 15:25) a 0:3 (15:25, 2:25, 17:25)

Mladšie žiačky
Mladšie žiačky začali jarnú časť súťaže výhrou nad družstvom Považskej Bystrice B. Hra našich dievčat v oboch zápasoch vykazovala známky neistoty a nevyrovnanosti. Napriek tomu dievčatá z Čadce vyhrali obidva zápasy, keď im k výhre stačil aj priemerný výkon. Súper im k výhre výrazne pomohol slabučkým výkonom a vlastnými chybami. Pre naše dievčatá to skôr tréningový zápas. Keďže L. Hrádok prehral so Žilinou, Čadčianky poskočili na 2. miesto. V budúcom kole, v L. Hrádku, ich čaká súboj o 2. miesto a tým aj o postup na majstrovstvá oblasti Stred.
Považská Bystrica B - Čadca 0:3 (11:25, 11:25, 20:25); 0:3 (17:25, 15:25, 12:25)

Ďalší program:
10.2. Čadca - D. Kubín (o 10,00 hod. staršie žiačky)
11.2. L. Hrádok – Čadca (mladšie žiačky)
11.2. Prievidza – Čadca (kadetky)
3.3. Žiar n. Hronom – Čadca (staršie žiačky)
4.3. Čadca - P. Bystrica A ( o 9,00 hod. mladšie žiačky na ZŠ Rázusova)
4.3. Čadca – Brusno (o 14,00 hod. kadetky na ZŠ Rázusova)

Blok – na bloku Miriama Jurišová (7) a Erika Turiaková (9), v poli Peťa Truchlá (6)

články fotky
© 2009 TJ Lokomotíva Čadca | úvod história súťaže galéria fórum kontakty rss TJ Lokomotíva | administrácia created by jp