volejbal Čadca - udalosti

Staršie žiačky štvrté v Raškoviciach

Staršie žiačky TJ Lokomotíva sa na záver sezóny, v sobotu 16. júna 2018, zúčastnili antukového turnaja v Raškoviciach. Bol to posledný turnaj v sezóne, ktorého sa hráčky TJ Loko zúčastnili. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 16 družstiev, z toho 2 družstvá TJ Loko A a B.
V základných 4-členných skupinách sa hralo na 2 vyhraté sety. B-družstvo z troch zápasoch len raz remizovalo a 2 krát prehralo a s turnajom sa rozlúčilo. A-družstvo vyhralo 2 zápasy a jeden remizovalo a postúpilo do ďalšieho kola. V ňom sa stretlo s C-družstvom Frýdek Místek. Po poľavení v druhom sete si víťazstvo predsa len nenechalo ujsť a vyhralo 2:1 na sety.
V prvej štvorke sa najskôr stretli s Novým Jičínom, s ktorým sa im hra vôbec nedarila a prehrali 0:2. V súboji o 3. miesto sa stretli s A-družstvom Frýdku-Místku. Prvý set síce prehrali, no v druhom sa chytili a stav vyrovnali na 1:1. V treťom, absolútne vyrovnanom sete, prehrali o jeden bodík 14:15.
Napriek prehre si odniesli z turnaja pohár, ktorý domáci usporiadatelia udeľovali prvým štyrom družstvám na turnaji. Pekná bodka za úspešnou sezónou.

články fotky
© 2009 TJ Lokomotíva Čadca | úvod história súťaže galéria fórum kontakty rss TJ Lokomotíva | administrácia created by jp