volejbal Čadca - udalosti

Volejbalistky začali jarnú časť

V úvodnom kole jarnej časti v 12. kole cestovali staršie žiačky do Krupiny. Po strastiplnej 3-hodinovej ceste odohrali dievčatá dva ťažké zápasy. Prvý sa im podarilo vyhrať v tiebreaku 3:2. V druhom na nich doľahla únava z cestovania a prehrali ho rovnakým pomerom setov 2:3.
V 13.kole privítali staršie žiačky doma Prievidzu, ktorú sfúkli hladko 3:0 a 3:0.

10.Žiar n/H

Kadetky začali jarnú časť doma s Prievidzou. S papierovo slabším súperom si poradili celkom ľahko a oba zápasy vyhrali bez straty setu.
V 12. kole vycestovalo naše družstvo do Martina, kde ich čakal podstatne ťažší súper. Prvý zápas to potvrdil a víťazstvo si dlho nevedelo nakloniť na svoju stranu žiadne z družstiev. Bola to hra nervov, ktorú predsa len lepšie zvládli naše hráčky a v tiebreaku zvíťazili tým najtesnejším rozdielom. Výsledky jednotlivých setov boli 25:20,22:25,25:21,18:25,15:13. V druhom zápase domáce hráčky postupne kondične odpadávali a naše získavali hernú prevahu v obrane na bloku i v útoku. Na podaní sa v oboch zápasoch zaskvela Andrea Franeková, ktorá svojím skákaným servisom robila domácim prihrávajúcim hráčkam veľké problémy. V zápase išlo o 3. priečku tabuľky dvoch susedov v tabuľke. Dievčatá si udržali 3. miesto a dokonca zvýšili náskok pred svojimi prenasledovateľmi.
V 13. kole sa konalo kysucké derby. Domáce hráčky predčili súpera pestrejšou hrou na sieti a dobrou obranou v poli. Zaváhali len v druhom sete prvého zápasu, kedy im "odišiel" príjem podania. V druhom zápase sa naše dievčatá zlepšili aj na podaní a vyhrali ho 3:0.

Ďalšie zápasy:
Najbližší domáci zápas jarnej časti odohrajú staršie žiačky 11.2.2011 s vedúcou Banskou Bystricou.
Kadetky odohrajú 29.1.2012 zápas s juniorkami z Námestova. Zápasy odohrajú v telocvični ZŠ Rázusova o 10,00 hod. Všetkých priaznivcom volejbalu srdečne pozývame.

články fotky
© 2009 TJ Lokomotíva Čadca | úvod história súťaže galéria fórum kontakty rss TJ Lokomotíva | administrácia created by jp