volejbal Čadca - udalosti

Keď sa radosť snúbi so smútkom

V 14. kole I. ligy žien sa Čadca stretla s vedúcim družstvom súťaže. Prvý zápas mal celkom solídnu úroveň a domáce hráčky sa vypli k veľmi dobrému výkonu. Aj keď mali občas drobné herné výpadky, statočne odolávali dobre pripraveným a hlavne rýchlym útokom súpera. Prvý set sme nezačali dobre a kým sme sa rozkukali už bolo neskoro. Druhý set sme boli lepším družstvom a vyhrali sme ho na 18. V treťom sa sa obe družstvá ťahali o každý bod a na konci sa opäť radovali Čadčanky. Bohužiaľ v priebehu 3. setu sa nám zranila nahrávačka, klasický výron, a v zápase už nepokračovala. Tento moment pribrzdil naše dievčatá a do konca zápasu sa už z útlmu nedostali. Prvý zápas sme prehrali 2:3.
Druhý zápas poznačilo obnovené zranenie členka ďalšej hráčky na konci prvého zápasu. Prvý set sme jednoznačne prehrali. V druhom sete sme ešte zabojovali, ale aj tak to nestačilo. V treťom sete si smola vybrala aj tretiu daň – po doskoku pretrhnutý kolenný väz a okamžitý odvoz do nemocnice. Zápas sa pre nemožnosť striedania ani nedohral. Radosť sme mali z toho, že sme Zvolenu uchmatli 2 sety a jeden bod, ale určite by sme ich vymenili za zdravie všetkých 3 hráčok, ktoré si v tejto sezóne už určite nezahrajú.

V 15. kole Čadca vycestovala za súperom do Detvy. Posledný celok tabuľky nekládol prakticky žiadny odpor a domov sme si viezli víťazstvá 3:0 a 3:0.

V 16. kole sa hralo v KNM kysucké derby – tohtoročné už posledné. Celok Čadce, stále poznačený zraneniami zo 14. kola, nastúpil s odhodlaním znížiť 5-bodovú stratu na tretie družstvo. Šanca na úspech bola len v prvých dvoch setoch, boužiaľ obe koncovky lepšie zahrali Kysučanky. V ďalšom priebehu, už pomerne jednoznačne, udávali tón zápasu domáce hráčky a s prehľadom vyhrali aj druhý zápas s konečným výsledkom 3:0 a 3:0.

Rozlosovanie posledných domácich zápasov jarnej časti:
29.3.2014 Čadca – Pov. Bystrica
12.4.2014 Čadca – Detva
so začiatok zápasu o 11,00 hod. v telocvični ZŠ Rázusova.

články fotky
© 2009 TJ Lokomotíva Čadca | úvod história súťaže galéria fórum kontakty rss TJ Lokomotíva | administrácia created by jp